Vitajte na chate Tatranský Medveď  

V Demänovskej doline 

Na ostrove riečky Demänovka

 Pod Demänovskou horou

Akcia počas letných prázdnin pobyt od nedele do stredy

Celá chata pre vás za 550€ za noc za objekt

minimálna dĺžka pobytu 2 noci


Kontakt:


Chata Tatranský Medveď
Demänovská dolina
Mgr. Eva Ondreková


chatatatranskymedved@gmail.com
eva.ondrekova304@gmail.com


+421 907611134
+421903999969

Pozývame  vás do  chaty Tatranský Medveď


Dokonalá rodinná chata ponúka ubytovanie v Nízkych Tatrách v srdci Demänovskej Doliny. Objavíte veľkorysé priestory a nadštandardné vybavenie.

Chata Tatranský Medveď bude celá pre vás a pre ľudí, s ktorými chcete tráviť voľné chvíle.

Ešte novotou dýchajúce ubytovacie zariadenie je situované v Demänovskej doline v časti obce Pavčina Lehota. Stojí na ostrove riečky Demänovka, čo hosťom znásobuje pocit súkromia.

Most vás zavedie do vašej súkromnej rezidencie. Rozloha chaty má luxusných 390 m2 na 14 árovom pozemku. Na prízemí môžete využívať priestrannú spoločenskú miestnosť, v ktorej praská drevo v krbe. Miesto na trávenie spoločných chvíľ je prepojené s plne vybavenou kuchyňou s jedálenským posedením. Spoločenskú časť ešte zväčšuje rozsiahla terasa.

V dizajnovej Chate Tatranský medveď môžete stráviť pobyt až s tridsiatimi ľuďmi. Je ideálna pre väčšie skupinky hostí, rodiny, teambuilding, firemné akcie a rodinné oslavy. K dispozícii je osem spální a sedem sociálnych zariadení. Na prízemí nechýba samostatná toaleta s práčkou. Samozrejmosťou je internetové WiFi pripojenie.

Veľký pozemok okolo chaty je miestom na hry a šantenie s deťmi. V malom lesíku je ukryté detské ihrisko, kde začína pre deti s fantáziou iný svet . Tie s prebytkom energie sa vyskáču na veľkej trampolíne. 

V letných mesiacoch je potok ideálnym miestom na otužovanie a brodenie sa pomedzi kamene. Kúpanie v horskej bystrine sa radí k zážitkom ,ktoré budú patriť k tým nezabudnuteľným.

Okolie chaty je miesto pre tých ktorý si chcú zregenerovať svoje fyzické aj duševne zdravie. Oddychovať na terase s knihou, ktorú nájdete v zbierke v knižnici, či pri spoločenských hrách. Na chate si nájdu svoje aj tí, úplné najmenší, pripravený je detský kútik s hračkami a tiež so všetkým , čo potrebuje pre pohodlie rodina s malými deťmi.

Počas letných mesiacov ponúkajú majitelia doplnkovú službu pre svojich hostí, plavbu loďkou po Liptovskej Mare.

Večernú romantiku nájdete pri veľkom ohnisku, pričom drevo na oheň alebo do krbu je samozrejmosťou. Pre kuchárov fajnšmekrov nechýba pripravený kotlík na guláš a veľký gril na drevene uhlie.

V okolí Chaty Tatranský Medveď je množstvo turistických a cyklistických trás naprieč Liptovom, Jasnou a Demänovskou dolinou. Len na skok ( asi 90minút chôdze proti prúdu Demänovky ) sú Demänovská ľadová jaskyňa a Demänovskú jaskyňa Slobody.

Približne 20 minút chôdze od chaty je zábavne stredisko Fun park Žiarce. Nájdete tam najstrmšiu bobovú dráhu na Slovensku a v zime malé lyžiarske stredisko, ktoré oceníte ak trávite dovolenku na lyžiach s deťmi. Chata Tatranský medveď disponuje externou úschovňou lyží a snowbordov, prípadne bicyklov. Po dni strávenom na svahoch na Chopok - Jasná, či Ski centrum Opalisko, je samozrejmosťou aj sušiareň lyžiarok.

Celoročne príťažlivá Demänovská dolina je turistické srdce Nízkych Tatier, sú tu najväčšie turistické lákadlá, lyžiarske svahy, no pri harmonickom sume riečky nájdete na chate pokoj a dokonalé súkromie. Dokonalá rodinná chata ponúka ubytovanie v Nízkych Tatrách v srdci Demänovskej Doliny. Objavíte veľkorysé priestory a nadštandardné vybavenie.
https://www.facebook.com/Chata-Tatransk%C3%BD-Medve%C4%8F-303083236990524/?modal=admin_todo_tour
https://www.instagram.com/chatatatranskymedved/

Online rezervácia

Zarezervujete si miesto včas nezáväznou rezerváciou. Rezerváciu vám potvrdíme e-mailom.